English    עברית
ירון אביגדור טכנולוגיות בעמ


תרומה לקהילה

חברת ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ שמה לה למטרה לקחת חלק נכבד במעורבות חברתית ובעשייה יחד ולמען הקהילה.
מעבר למשאבים טכנולוגיים, מבוססת העשייה על מעורבות התנדבותית של העובדים וההנהלה.


בית ספר שדות - פרדס חנה כרכור
חברת ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ מאחלת לבית הספר "שדות" בכרכור - התלמידים, ההורים, המורים וההנהלה
הצלחה רבה ועשיה מבורכת עם איכלוסו של בית הספר החדש.

"מה שאנו מקווים לעשות פעם בקלות, עלינו ללמוד קודם לעשות בשקדנות"
סמואל ג'קסון

       מסע לזכרה של סרן נופר בן שושן ז"ל
במסגרת מסע ההנצחה לסרן נופר בן שושן ז"ל סייעה חברת ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ למשפחה בקיום מיקצי אופניים, ריצה והליכה. "נופר הייתה קצינה מצטיינת, לאורך כל שירותה, מהטובות שפגשתי, היא ביצעה מספרתפקידי ליבה בחיל ושירתה כרל"שית מזה שנה וחצי, הייתה מקצועית, אהודה, בעלת שמחת חיים ודומיננטית, והיוותה מודל לחיקוי גם לבכירים ממנה" כך סיפר קצין השלישות הראשי תא"ל אריה דיהן על פקודתו ששימשה כראש לשכתו ונפטרה באופן פתאומי.
"אזכור ממנה את הנוכחות הכובשת שלה, האצילות והיכולת להניע קדימה מערכות בחן, היא החזיקה את הלשכה לתפארת והיוה לנו קשר מדהים, היא הייתה לי כבת" הוסיף.
סרן נופר ז"ל, בת 24 במותה, הותירה אחריה הורים, שני אחים וארוס בדרגת רס"ן במערך החי"ר.
יהי זכרה ברוך

אנדרטה לזכרו של סמ"ר גולן (גולי) חזן ז"ל
במסגרת מסע ההנצחה לסמ"ר גולן חזן נתבקשה חברת ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ לייצר את שמו של החייל ואת סמל חטיבת גולני המעטרים את האנדרטה. כחלק ממעורבותה של החברה בקהילה ומתחושת "כל ישראל ערבים זה לזה" תרמה החברה את חלקה ב הנצחתו של גולן, אשר קיפח חייו בהגנה על המולדת ז"ל.
גולן (גולי) חזן בן שרה ושמואל-סמי. נולד ביום י"ז בתשרי תשל"ד (13.10.1973) בזכרון יעקב, אח לז'ק, שושנה, חיים וסנדרה. גולן נולד במהלכה של מלחמת יום הכיפורים, שעה שכוחות צה"ל כבשו את הגולן, לפיכך בחרו לו הוריו את שמו. לפני גיוסו רצה מאוד להתקבל לגולני, וכשנודע לו שהצליח, לא היה גבול לשמחתו. הוא היה "מורעל" על הצבא ובמיוחד על גולני, פייטר אמיתי.
בשלהי נובמבר 1991 התגייס גולן לצה"ל והשתלב עד מהרה בגדוד חי"ר 12 שבחטיבת גולני. גולן, ששירת בחיל הרגלים, היה סמל המוטיבציה, עם חיוך שלא מש מפניו גם ברגעים הקשים, חדור מרץ נעורים בלתי נלאה ושובבות מקסימה, בעל מורל גבוה וחיוך שסחף את חבריו. גולן היה לוחם מעולה, שדבק במשימתו במסירות רבה, ובעל טוב לב שופע.
ביום ב' באלול תשנ"ג (19.8.1993), לאחר ליל מארב, יצא גולן עם כוח של לוחמים לחיפוש מסתור שישמש תצפית למניעת מעבר מחבלים ליישובי הצפון. עם שחר נכנס הכוח אל ואדי אל פרש ושם, בתנאי שטח קשים, נתקל אחד החיילים בתיל ממעיד שהפעיל כמה מטעני צד. שבעה מחיילי הכוח נהרגו וביניהם גולן. גולן נולד בזמן הקרב על הגולן, שירת בגולני, ונפל בשמירה על הגולן ועל יישובי הצפון. בן עשרים היה גולן בנופלו. השאיר אחריו הורים, שני אחים ושתי אחיות.

       מפגן כבוד לזכרו של סרן ניר לקריף ז"ל
במסגרת מסע ההנצחה לסרן ניר לקריף זל מסייעת חברת ירון אביגדור טכנולוגיות בע"מ למשפחה בקיום מפגן טיסנים במנחת בר לב.

בתאריך 23.08.2013 אנו מקיימים מפגן טיסנים לזכרו של סרן ניר לקריף ז"ל שנהרג בתאונת המסוק ברומניה, בהריי הקרפטיים ברומניה יחד עם ששת חבריו. אל"מ דניאל שיפנבאור ז"ל, סא"ל אבנר גולדמן ז"ל, רס"ן ליאור שי ז"ל, רס"ן יהל קשת ז"ל, רס"ר אורן כהן ז"ל ומשקיף מצבא רומניה. האירוע מתקיים במנחת בר לב ב- א.ת בר לב (בתוך סאיקלון – בדרך לכרמיאל), בסמוך לצומת אחיהוד. המפגן מתקיים זו השנה השלישית. למפגן מוזמנים, מח"א, שרים, ראש עיריית קריית אתא, מפקד בסיס תל נוף, מפקדי טייסות, טייסים, קצינים, חיילים וכמובן המפגן יהיה פתוח לקהל הרחב, למפגן צפויים להגיע מעל אלף אנשים. נשמח אם תכבדו אותנו. ברגשי כבוד ותודה מראש, משפחת לקריף

       פרויקט אורט FIRST
במסגרת הפרויקט סייעה החברה לתלמידי כיתה י"ב בבי"ס אורט קריית מוצקין בבניית רובוט לתחרות המגמות הטכנולוגיות.